замовлення квітів на похорон в Тернополі з доставкою

Ритуальна флористика

Вибір живих квітів на похорон

Коли йде в інший світ близька людина, хочеться віддати їй останню шану й виконати всі церковні традиції, які існують. Квіткові композиції присутні під час подібних ритуалів і займають в них не останнє місце. Вони доповнюють похоронний обряд і вносять естетичну компоненту, утихомирюючу та заспокійливу.

замовлення квітів на похорон

Коли слів не вистачає – говорять квіти

Який букет на похорон у Тернополі вибрати

Коли справа стосується похорону, важливо гідно провести дорогу вам людини в останню путь. Похоронні квіти та інші композиції для покійного підбираються за певними правилами:

  • До букета висуваються вимоги щодо строгості. Він повинен бути лаконічним і непомітним.
  • Частіше купуються рослини білих і темних відтінків, допускаються романтичні букети з лілових, рожевих квітів з витіюватими прикрасами. Для однієї композиції оптимально мати не більше 3 відтінків, так витримується її простота.
  • Квіти на похорон не терплять зайвого лоску. Ошатна упаковка буде недоречна, досить траурної стрічки.
  • Якщо на похорон вирішено відправити солідний кошик із квітами, який доставить кур’єр, якщо замовник з іншого міста або країни, то він буде цілком адекватним вибаченням за відсутність і делікатно висловить вашу скорботу.
  • Великий вінок на похорон дарують зазвичай від групи людей. Його виконують вже в певній стилістиці, декоруючи живими квітами.
  • За квітами на кладовищі ніхто не стежить, тому слід вибирати ті рослини, які довше зберігають свіжість. Увагу приділяють трояндам, ліліям і гвоздикам.
  • Укладати квіти під час відспівування необхідно всередину труни або ж у певне місце, відведене для цього, яке вкажуть організатори заходу. Під час похорону букети покладаються на могилу та залишаються там протягом 40 днів. Родичі прибирають ті екземпляри, що зів’яли.

замовлення квітів на похорон

В останню путь – гідно та красиво

Є повір’я, що ритуальні квіти віддають померлому свої сили та енергію, з ними легше буде звикнути до загробного світу. Так це чи ні, ми перевірити не зможемо, тому просто слідуємо цій традиції.

Проводжаючи людину в останню путь, ми відповідально підходимо до кожного кроку і, зокрема, до вибору квітів на похорон. При пошуку флористичної композиції керуйтеся велінням свого серця й нашими порадами.

Наш інтернет-магазин пропонує багато варіантів композицій, в каталозі можна знайти все, що цікавить для найбільш вимогливого запиту. Похоронний букет у Тернополі – будь-якого виду та вартості. Замовляйте необхідні товари у нас, додатково можна скористатися кур’єрською доставкою.