Щоб букет стоял довго: як зберегти квіти свіжими

Щоб букет стоял довго: як зберегти квіти свіжими

Та-дам – ​​улюблений чоловічк в білосніжній сорочці преподносить вам розкішний букет улюблених квітів. Але вже через день чи два поникші і розсипані квіти летять у смітник. Стоп! Цього можно запобігти – якщо дотримуватися декількох нескладних правил.

1. Не варто розміщувати різні букети в одну вазу. Так вони зав’януть набагато швидше.
2. Вода повинна бути чистою та холодною, ваза – не надто вузька, щоб забезпечити стеблям достатнє харчування. В воду можна додати кілька кубиків льда.
3. Не торопіться одразу ставити квіти у воду. Спочатку зріжте кілька сантиметрів під кутом 45 градусів. Кончики роз можна розщепити. Срези роблять у заповненій рідиною ємкості або під проточною водою.
4. Видаліть листя, яке у воді: вони будуть тягати зайві харчові речовини.
5. Поквабтесь про підкормку квітів. Можна купити в магазині або приготувати самостійно з лимонного соку з додаванням сахара. Можно також додати аскорбинову кислоту.
6. Міняйте воду щодня. На ніч можна помістити квіти у ванну, наповнену водою. Не забудте при цьому мити вазу.
7. Щоб хризантеми стояли довше, як можна частіше орошайте стеблі та листя водою з розпилювача.
8. Троянди та тюльпани поміщають у воду глибоко, гербери, навпаки, злегка погружені в рідину (не більше, ніж на 5 сантиметрів).
9. В холодний час року дайте квітам час адаптації: не слід заносити їх з холодної вулиці у теплу приміщення. Виключіть різкі перепади температур: спочатку залиште букет на 20 хвилин в неопалюванному приміщенні, наприклад, коридорі або балконі, потім перемістіть у квартиру. Для транспортування використовуйте захисні матеріали.

Якщо ці нескладні правила стануть корисними, привабливі букети будуть радувати вас значно довше.

 

Для замовлення квітів телефонуйте
+38(066)388-27-00 (Viber)
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com