Весняний букет родом із дитинства

букет тюльпанів

Весняні квіти Тернополя прекрасні!

Всі ми в дитинстві бачили квітучі галявини. Ромашкові, волошкові та макові луки або поля з дзвіночків і люпинів. І просто неможливо не зупинитися, і не нарвати розкішний букет. А хто не плів вінки на голову, особливо в ніч на Івана Купала? Багато польових квітів ще використовуються в народній медицині. Все польове і лугове різнобарв’я можна розділити за колірною гамою.

Польові квіти з білими квітками. Буркун білий – рослина з безліччю запашних квіток. Деревій не тільки володіє білими парасольками квітів, але й ажурними різьбленими листям. Підмаренник північний за рахунок величезної кількості дрібних квітів виглядає пишним. Ромашка непахуча володіє дрібними квітами і листям, схожими на кріп.

Жовті квіти. Жовтець їдкий має дрібними блискучими п’ятипелюстковими квітками. Льнянка дуже красива та витончене рослина. Козелець – квітка з великими золотавими суцвіттями. Пижмо має парасольки безлічі маленьких сонечок.

Серед володарів всіх відтінків синього гами виділяються волошка синя, герань лугова, цикорій, короставник, різні види дзвіночків. Синєголовник часто використовують як сухоцвіт, після висихання він зберігає свій вигляд – синьо-фіолетові стебла в пучках колючого листя і синюватими колючими квітковими головками.

Іван-чай, материнка, валеріана лікарська, м’ята польова, гвоздика, волошка лугова, мак – всі ці рослини мають червоні, рожеві або лілові квіти.

При квітковому достатку на луках неможливо знайти букетний квітів. Зате можна придбати в нашому магазині в Тернополі милі ромашки, елегантні іриси, улюблені півонії, неповторні гортензії. У нас ви завжди знайдете букети і квіткові композиції з весняних рослин. Широкий асортимент дозволяє замовити букет на будь-який смак.

Букет рожевих тюльпанів фото
Для замовлення квітів телефонуйте
+38(066)388-27-00 (Viber)
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com